80-st 100-ni!

Teame ühte toimivad reeglit, mis toob 100%-lise tulemuse. See on 80/20 seadus. Kui teil on juba e-pood siis on teil 80% juba olemas, kuid tihtilugu on just 20% see osa, mis on teie e-poel valesti ja teid ei leita või te ei eristu teistest.

Aitame teil see 20% saavutada, et täis tuleks 100%. Analüüsime teie e-poodi ning olgu selleks siis kujunduse muutmine, toote kirjelduste, parameetrite või piltide täiustamine või isegi midagi muud, mis teie müüki seoses e-poega pärsib, aitame selle teil selle tegemisel.

Kui teil on soov mõne funktsionaalsuse lisamiseks e-poele siis aitame teid ka selle lisamisel kas seda funktsionaalsust külge arendades või mõne mooduli paigaldamisega.

Kui teil on aga soov oma e-poodi täiendama hakata aga enda oskused napivad siis aitame teil teie e-poodi värksena hoida olles teile abiks sisu uuendamisel.

 

Kujundus

Muudame teie olemas oleva e-poe kujundust selliseks, milliseks soovite ning jagame ka omapoolseid soovitusi, et jääksite teiste seast just teie silma.

Aina enam muutub oluliseks ka see, kuidas e-pood nutiseadmetes välja paistab. Kui teie e-pood läheb nutitelefonis või tahvliseadmes katki saame me selle ka ära parandada, et teie e-pood oleks ilus nii arvutis kui ka nutiseadmes.

Leitavus

Paneme ka suurt rõhku teie e-poe leitavusele suurtemates otsingumootorites. Kui tunnete, et te e-pood tunneb end üksikuna teie konkurentide seas saame teid ka selles aidata muutes e-poodi leitavamaks.