Haldame teie praegust kodulehte

Tags:

80-st 100-ni!

Teame ühte toimivad reeglit, mis toob 100%-lise tulemuse. See on 80/20 seadus. Kui teil on juba koduleht siis on teil 80% juba olemas, kuid tihtilugu on just 20% see osa, mis on teie kodulehel valesti ja teid ei leita või te ei eristu teistest.

Aitame teil see 20% saavutada, et täis tuleks 100%. Analüüsime teie kodulehte ning olgu selleks siis kujunduse muutmine, tekstide täiustamine või isegi midagi muud, mis teie müüki seoses kodulehega pärsib, aitame selle teil selle tegemisel.

Kui teil on soov mõne funktsionaalsuse lisamiseks kodulehe siis aitame teid ka selle lisamisel kas seda funktsionaalsust külge arendades või mõne mooduli paigaldamisega.

Kui teil on aga soov oma kodulehte täiendama hakata aga enda oskused napivad siis aitame teil teie kodulehe värksena hoida olles teile abiks sisu uuendamisel.

Leitavus

Paneme ka suurt rõhku teie kodulehe leitavusele suurtemates otsingumootorites. Kui tunnete, et te koduleht tunneb end üksikuna teie konkurentide seas saame teid ka selles aidata muutes lehte leitavamaks.

Kujundus

Muudame teie olemas oleva kodulehe kujundust selliseks, milliseks soovite ning jagame ka omapoolseid soovitusi, et jääksite teiste seast just teie silma.

Aina enam muutub oluliseks ka see, kuidas koduleht nutiseadmetes välja paistab. Kui teie koduleht läheb nutitelefonis või tahvliseadmes katki saame me selle ka ära parandada, et teie leht oleks ilus nii arvutis kui ka nutiseadmes.

Tehtud tööd

Siin on kodulehed, mida oleme hakanud haldama.

Võtke ühendust

Kui olete huvitatud antud teenusest siis andke meile sellest teada!

Categories

Comments are closed