Kodulehed

Kodulehed ettevõtetele

WordPressi kodulehed alates 699 €

Soodsad kodulehed ettevõttele

Soodsad WordPressi kodulehed ettevõttele, ühingule või projektile. Paistke oma eelistega silma selge, stiilse ja otsingumootorisõbraliku kodulehega, mis toimivad igast seadmest. Seoses kodulehe projektiga saame täiustada ka teie ettevõtte logo ja trükitooteid.

Miks on ettevõttel vaja kodulehte?

Veebisaidid jätavad ettevõttest esmamulje – luua positiivne ja veenev kuvand

Kliendid otsivad teavet veebist – veebisaidil on kirjas, milliseid teenuseid ja tooteid ettevõte pakub

Ettevõttele on lihtne pöörduda kodulehe kaudu – kliendid leiavad teid kiiremini ja saate oma teenuseid või tooteid müüa ka kiiremini

Ettevõttega saab ühendust täpselt siis, kui klient soovib – 24/7 müük ja klienditeenindus

Miks valida WordPressil tehtud koduleht?

Kasutusmugavus – WordPress ei nõua eelnevat kasutajakogemust. Teksti on lihtne redigeerida ja muuta.

Võimaluste rohkus – WordPressile on välja töötatud arvukalt mooduleid, mille abil saab kodulehe lisada erinevaid funktsioone alates galeriidest kuni veebipoodideni

Kuutasu pole – WordPress on tasuta. Meilt kodulehe loomist või haldamist võttes maksate ainult kodulehe kujundamise ja tehtud tööde eest. Vajadusel saate meilt tellida ka edasiarendust ja kodulehe haldust.

Pidevas arengus – WordPress on maailma populaarseim sisuhaldussüsteem, mida pidevalt arendatakse. Selle populaarsuse tõttu on internetis ka ulatuslikud juhised selle kasutamiseks ja haldamiseks.

Heade kodulehtede omadused

Muljetavaldav välimus

Kodulehe välimus on esimene asi, mis külastaja tähelepanu köidab ja ettevõttest kuvandit loob. Välimuse põhjal teeb külastaja otsuse kodulehte lähemalt tutvuda ning võimalikuks kliendiks hakata.

Oleks hea, kui koduleht näeks välja nagu ettevõte, peegeldaks sama mõtte- ja vaimumaailma. Head kodulehed suurendavad ettevõtte usaldusväärsust ja huvi toodete ja teenuste vastu. Visuaalselt kvaliteetse kodulehega paistate konkurentidest silma ja tekitate potentsiaalsetes klientides teie ettevõtte vastu kergemini huvi.

Kodulehe ülesehitus peaks olema selge ja lihtne, et kasutajal oleks lihtne ühelt lehelt teisele liikuda ning soovitud tooteid ja teenuseid leida. Struktuur peaks olema järjepidev ja iga üksik leht ei tohiks olla esilehest kaugemal kui kolm klõpsu.

Kvaliteetne sisu

Kodulehtede kõige olulisem omadus on kvaliteetne sisu. Sisu kirjutamisel tuleks arvestada nii kasutajatega kui ka otsingumootoritega. Kui sisu on halb või seda ei eksisteeri, ei leia otsingumootorid teie kodulehte ja võimalik klient jääb teie juurde tulemata.

Tekst peaks selgelt näitama, millega ettevõte tegeleb ja milliseid teenuseid pakub. Lugemist tuleks hõlbustada pealkirjade ja loendite kasutamisega. Pealkirjad ja tekst peaksid kajastama kodulehe sõnu ning märksõnu, mida külastajad kasutavad veebis teie teenuste otsimiseks. Otsingumootorid soovitavad kirjutada 300-500 sõnadest koosnevaid lehti. Aitame kliendil hea meelega luua otsingumootorisõbralikumat tekste.

Kodulehe kujundamisel arvestame otsingumootoritega nt. lehekülgede pealkirjades, lehtede nimetamises, linkide teedes, piltide nimetamises ning metapealkirjades ja metakirjeldustes. Nendes on märksõna kasutamine otsingumootorite seisukohalt oluline.

Kasutusmugavus

Õigesti loodud kodulehti on lihtne kasutada. Külastaja ei peaks mõtlema, kuidas soovitud kohta jõuda või kuidas mõni kodulehe osa töötab. Erinevad lõppseadmed, millega teie lehele tullakse, ei takista kodulehe kasutamist ega lõhu konstruktsiooni. Testime oma tehtud kodulehti mitmel erineva suurusega ekraanil ja arvestame kasutusmugavusega juba projekteerimisetapis.

Nutiseadme tugi

Nutiseadme tugi tähendab, et kodulehed muutuvad automaatselt kõikidele lõppseadmetele, alates telefonidest kuni tahvelarvutiteni, sülearvutite, lauaarvutite ja isegi suurte ekraanisuurusteni.

Muudame kõik kodulehed automaatselt sobituvaks. Meie jaoks on oluline, et teie koduleht näeks hea välja olenemata seadmest. Enne kodulehe üleandmist testime kodulehti mitmel erineva suurusega ekraanil, et veenduda kvaliteetses töös.

Samuti hoolitseme kodulehe laadimiskiiruse eest. Kodulehe laadimine ei tohiks kesta kauem kui 2 sekundit. Külastajad on kannatamatud. Mida kauem see aega võtab, seda vähem inimesi jõuab oodata.

Kodulehe kiirust saab mõõta mitmeti, mis annavad juhiseid laadimiskiiruse parandamiseks. Kiirust võivad mõjutada paljud asjad. Nende hulka kuuluvad nt. serveriruum, pildi optimeerimine (pildi suurus ei tohiks ületada 500 kb) ja kvaliteetne kood.

Otsingumootori sõbralikkus

Kodulehest pole kasu, kui keegi seda ei leia. Edetabeli eesotsas otsingumootorites on karm konkurents ja nõuab pidevat tööd. Head kodulehed arvestavad otsingumootorisõbralikkusega, et kodulehel oleks konkurentidega võrreldes head tingimused.

Kui kodulehe sisu on piisavalt pikk, ainulaadne ja tõhus (pealkirjad ja tekstid) ning ülesehitus korras, leiavad otsingumootorid teie kodulehe paremini üles.

Teie kodulehe otsimootorisõbralikumaks muutmiseks paigaldame Rank Math SEO, mis võimaldab luua lehtedele unikaalseid metapealkirju ja kirjeldusi samal ajal andes hinnanguid ja soovitusi juba koostatud sisule ning juhendab, mida tuleks kodulehel teha, et otsingusõna paremini kasutatud oleks.

Oleme läbinud mitmeid otsingumootoritele optimeerimise kursusi, nii et põhiline optimeerimine meie tehtavate projektide jaoks on heas korras. Võtame kodulehe ehitamisel võimalikult palju arvesse otsingumootorite algoritme. Samuti juhendame kliente otsingumootorisõbralikuma sisu valmistamisel ning teeme ka koostööd kliendiga nõustades, kuidas otsimootoreid silmas pidada, et tehtud koduleht paremini ka leitav oleks.

Sisuhaldus

Head kodulehed on need, mida saab ise muuta ja muuta ilma tervikut rikkumata. Kodulehel tuleb sageli muuta tekstisisu, lisada artikleid või muuta pilte. Isegi kogenematu kasutaja peaks seda kasutada oskama.

Rakendame kõiki kodulehti avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemi WordPress. WordPressi on lihtne kasutada, eelnev kogemus pole vajalik. Teksti lisamine ja redigeerimine sama lihtne kui Wordi kasutamine.

Tänu populaarsusele on internetis olemas suur hulk videoid ja juhiseid WordPressi kasutamise ja arendamise kohta, kui tunned, et sooviksid sellel teemal end ise täiendada.

Juhendame teksti, piltide, pildigaleriide haldamisel ja lehtede lisamisel. Oleme alati kättesaadavad, kui teil on kodulehe kasutamise kohta lisaküsimusi.

Maailma populaarseim avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem WordPress võimaldab ehitada veebisaite kuluefektiivselt. WordPress on paindlik ja hõlpsasti kohandatav kujundustega. WordPressi laiendamine ja soovitud funktsioonide lisamine on erinevate moodulite abil lihtne.

WordPress on olnud pidevas arengus ja värskendusi ilmub regulaarselt.

WordPressi kodulehti on lihtne kasutada, need on otsingumootorisõbralikud ja puuduvad kuutasud. Isegi algaja saab sisu lisada ja muuta. Juhendame teksti, piltide, pildigaleriide redigeerimisel ja lehtede lisamisel. Oleme alati kättesaadavad, kui teil on kodulehe kasutamise kohta lisaküsimusi.

Uuendatavus

Pidevalt antakse välja WordPressi uusi versioone, mooduleid ja teemasid. Regulaarne värskendamine parandab kodulehe infoturvet ja teie käsutuses on alati uusimad programmiversioonid.

Kodulehe hea uuendatavus tähendab, et uuendusi on võimalik teostada ilma kodulehe välimust muutmata või kodulehe tööd häirimata. Loomulikult toob areng kaasa ka vajadused muutusteks, millega tuleb peale uuendusi kohaneda. Kõigil kodulehtedel olevatel moodulitel peavad alati olema ühilduvad versioonid, et need töötaksid laitmatult.

Meie loodud või meie haldusesse tulnud WordPressi haldame me ise paigaldades regulaarselt välja tulnud uuendusi nii Worpdressile, moodulitele kui ka kujundustele. See võtab teilt endalt kohustuse oma lehte tehniliselt hooldada.

Külastajate jälgimine

Meie loodud või hallatavate kodulehtedega tuleb kaasa ka külastatavuse kuvaja, kust saate täpselt teada, mis lehti kõige rohkem vaadatud on. Lisaks sellele pakume võimalust kasutada ka Google Analytics’it, mis on tasuta tööriist ning mis kogub kvaliteetseid andmeid veebisaidi kasutamise kohta. Analyticsi tööriist kogub teavet, nt. järgmistest:

Vaatajaskond: kust külastajad tulevad, millist veebilehitsejat nad kasutavad ja kas nad on uued või korduvad külastajad

Kodulehele jõudmine: kas külastaja tuleb orgaanilise otsingu, tasulise reklaami kaudu või otse lingilt ja täpsustab kust

Käitumine: Analyticsi abil on võimalik näha, milliseid lehti külastaja on külastanud ja kui kaua igal lehel viibinud

Konversioonid: kui kodulehe eesmärgid on täidetud/konversioonid seatud, saate nende edu mõõtmiseks kasutada Analyticsit. konversiooniks saab määrata näiteks kontakti võtmise või toote tellimisele

Veebilehtede edasiarendus

Sisu redigeerimine

Koolitame teid ise kodulehe redigeerimiseks telefoni või interneti teel (vajadusel kohtume). Küsimusi saab esitada ja vajadusel antakse ka järeljuhised hiljem.

WordPressi uuendused

WordPressi, teemat ja mooduleid tuleks värskendada regulaarselt uusimale versioonile. Nii paraneb saidi andmeturve ja alati on kasutusel uusimad versioonid. Pakume oma klientidele ka kodulehe tehnilist tuge, et te ei peaks muretsema kodulehe turvalisuse ja toimivuse pärast.

Kodulehe edasiarendus

Meil on hea meel enda loodud kodulehti edasi arendada. Kodulehte saab vastavalt vajadusele laiendada ja muuta. Saame lisada mooduleid, keeleversioone jne. Küsige julgelt lisa informatsiooni