Veebid korda

Tags:

Liitusime kampaaniaga veebid korda, et kaasa lüüa kodulehtede ja e-poodide korda tegemisel, et veebilehed ja veebipoed oleksid turvalised ja jooksvalt hallatud.

Kui saite oma majutuselt kirja, et Teie kodulehe PHP versioon on aegunud või WordPressi leht on vana versiooni peale veel siis võtke ühendust ja vaatame üle enne, kui on juba hilja sest uuendamata WordPress ja selle pluginad sisaldavad tihtilugu turvaauke, mida võidakse ära kasutada, et veebilehe kontroll üle võtta ja seal pahandusi korraldada.

Vaatame üle majutuse poole, uuendame WordPressi, kodulehe pluginad ja kasutuses oleva kujunduse.

Jääme Teile kättesaadavaks ka peale uuendusi, et Teie koduleht jääkski toimivaks.

Muidugi vaatame kodulehe üle nii tehnilisest kui ka ja SEO osas, et oleksite veelgi paremini otsingutest leitavad – see ju toob Teile rohkem kliente ja raha!

Oleks viga, kui laseksite oma kodulehel lihtsalt vaikselt tiksuda – parem võtke meiega ühendust ning teeme kodulehe veelgi paremaks!

Vaata ka, millest me lähtume kodulehe tegemisel ja haldamisel ning kodulehe optimiseerimisel (SEO).

Kui Te ei tea, kas Teie koduleht vajaks korda tegemist siis kontrollige seda – minge kodulehele https://gf.dev/wordpress-security-scanner või https://wpsec.com/ ning sisestage oma veebilehe aadress ja veenduge selles ise! Kui näete, et palju kollast või punast kuvatakse Teie kodule kohta siis on vaja koduleht lasta üle vaadata.

#haldame-teie-praegust-kodulehte, #teeme-teile-uue-kodulehe

Categories

Comments are closed