Wordpress 5.3

Wordpress 5.3

Tags:

Tänasest on saadaval WordPressi uus versioon – WordPress 5.3 “Kirk”.

Kas ka Sinu leht on tehtud WordPressis? Kas see on ka uuendatud? Kas moodulid, mida Sinu WordPress kasutab on uuendatud?

Miks uuendused on olulised?

Sinu koduleht on Sinu ettevõte digitaalne kodu. Oletame, et kui Su leht on uuendamata ja kasutusel on vana versioon siis näiteks minnes sellele või sellele lehele saavad kõik teada, mis on Su kodulehe võti, millega Su lehele sisse saadakse või kuidas seda rikkuda saab. Paralleeli võib tõmmata näiteks sellega, et kõik teaksid, milline võti Su kodu või ettevõte kontori ukse lahti teevad ja käivad sees ning teevad, mida tahavad seal. Ma usun, et Sa ei tahaks seda! Samamoodi on Su ettevõtte kodulehegagi – Sa ei tahaks, et keegi teine seal sees elaks ja teeks, mida tahab. Seega väga oluline on hoida oma veebikodu turvalisena seda regulaarselt uuendades.

Kas Sa võid ise ka uuendusi peale panna?

Jah, kui Sa oled seda varem teinud ning midagi pole sellest katki läinud ning Sul on teadmisi, kuidas veebilehti parandada.

Kui aga teadmised puuduvad siis võta ühendust! Vaatame Su lehe üle, varundame ning vajadusel paneme Su lehe oma “laborisse” püsti ja testime enne uuendused läbi, kui olemasolevale lehele kohe uuendused peale laseme. Seda just selleks, et tagada olemasoleva lehe toimivus ja et kui peakski uuendus mingi lehe funktsionaalsuse ära lõhkuma siis võimalik klient, kes Su lehele tuleb, ei näeks katkist lehte.

Palun veendu selles või küsi meilt abi – me aitame! Meie prioriteet on toimivad ning turvalised lehed.

Categories

Comments are closed