Kas olete vastsündinud fotograaf või hooliv lapsevanem, kes soovib, et kõik beebifotod näeksid armsad välja? Oleme valmis teid aitama igasugusel vastsündinud fotode töötlemisel. Professionaalsed fototöötlejad hoolitsevad beebi punase naha ja esemete eemaldamise ning õigete värvide eest, et teie vastsündinud pildid näeksid armsad välja.

Nina, silmade, põskede töötlemine

Vastsündinu näo punetus on sagedane probleem, mis nõuab professionaalset toimetamist. Täiustame õrnalt põski ja nina, et beebi näeks võluv välja. Samuti saame parandada silmi, fikseerida värvi, kohandada proportsioone ja eemaldada punasilmsuse efekti.

Naha silumine ja tooni fikseerimine

Beebi nahk omandab fotosessioonil sageli punaseid ja siniseid toone. Meie laste fotode retušeerimisteenused hõlmavad tipptasemel toonide fikseerimist ja värvide korrigeerimist, et nahk näeks terve välja. Teostame ka naha silumist, et pilt näeks välja veatu.

Soovimatu objekti eemaldamine

Kui fotol on erinevad rekvisiidid, mis tõmbavad lapse tähelepanu kõrvale, saate meilt tellida objektide eemaldamise ja meie fototöötlejad viivad läbi korralikud parandused. Saame eemaldada nii väikseid kui ka suuremaid esemeid.

Taustatöötlus

Kas teie vastsündinud foto taust on liiga tume? Või puudub sügavus? Saame korrigeerida värve, eemaldada karmid varjud, muuta tausta teravamaks või häguseks. Meie fototöötlejad saavad asendada originaaltausta sellisega, mida te reaalselt vajate.

Värvikorrektsioon

Kui teil on probleeme valge tasakaalu, küllastuse, kontrasti, särituse, erksuse, varjude või muude värviparameetritega ja teie beebifotod näevad imelikud välja, võtke ühendust meie vastsündinute fotode retušeerimismeeskonnaga.

Fotode manipuleerimine ja stiliseerimine

Need, kes on huvitatud laste loomingulisest fototöötlusest, peaksid tutvuma meie beebifotode manipuleerimise ja stiliseerimise teenustega. Saame nii Photoshopi abil joonistada muinasjutulisi keskkondi kui ka luua temaatilisi kompositsioone, mis muudavad vastsündinu pildid maagiliseks.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.