Oleme usaldusväärne partner fotode, slaidide ja negatiivide digitaliseerija ning fotode töötluse ja restaureerimise alal juba aastaid. Meie digitaliseeritud fotosid, slaide ja negatiive on kasutatud perede ajaloo säilitamiseks ning raamatute trükkimiseks.

FOTODE, SLAIDIDE JA NEGATIIVIDE RESTAUREERIMINE

Äratame teie mälestused ellu. Muudame tuhmid värvid erksatest ja taastame aja/vee/tulekahju saanud foto, slaidi või negatiivi.

Uuri täpsemalt FOTODE, SLAIDIDE JA NEGATIIVIDE RESTAUREERIMINE

PORTREEFOTODE TÖÖTLUS

Teeme portreefotod hea välja ja professionaalselt töödeldud. Meie retušeerijad täiustavad kehakujusid ja naha tekstuuri, eemaldavad kõik soovimatud puudused, muutes teie mudelid realistlikuks.

Uuri täpsemalt PORTREEFOTODE TÖÖTLUS

PULMAFOTODE TÖÖTLUS

Andke oma fotodele romantiline tunne. Meie meeskond lisab esiletõstmised, kohandab värve ja täiustab tausta kiiresti ja soodsaima hinnaga.

Uuri täpsemalt PULMAFOTODE TÖÖTLUS

BEEBIFOTODE TÖÖTLUS

Aitame teil täiustada beebifotosid, et luua võluv fotoalbum. Meie eksperdid eemaldavad nahaplekid, kohandavad punaseid toone/värve, eemaldavad rekvisiite ja muudavad tausta loomulikult.

Uuri täpsemalt BEEBIPILTIDE TÖÖTLUS

KEHAFOTODE TÖÖTLUS

Me muudame iga modelli figuuri vapustavaks. Eemaldame kõik naha- ja kehapuudused vormides kehaosi, suurendades lihaseid ja kinnitades meiki.

Uuri täpsemalt KEHAFOTODE TÖÖTLUS

TOOTEFOTODE TÖÖTLUS

Aitame teil laiendada teie kliendibaasi. Meie eksperdid töötlevad oskuslikult teie toote/poodi fotosid ja muudavad need müüdavate toodete vääriliseks.

Uuri täpsemalt TOOTEFOTODE TÖÖTLUS

KINNISVARAFOTODE TÖÖTLUS

Aidake oma klientidel leida nende unistuste maja, millel on täiuslikud fotod. Garanteerime kinnisvaratrende kajastavate kinnisvaraobjektide ja interjööride professionaalselt töödeldud fotod.

Uuri täpsemalt KINNISVARAFOTODE TÖÖTLUS

FOTODE MUUTMINE

Muutke oma fotod või kollaažid loovamaks ja lõbusamaks. Saame täielikult asendada pead, näoilmeid, muuta tausta, muuta teie pildid maalideks ja teha naljakaid kollaaže.

Uuri täpsemalt FOTODE MUUTMINE

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.