Professionaalsed portreefotode retušeerimisteenused ettevõtte-, meelelahutus-, modelleerimis- ja kaubamärgiga portreede redigeerimiseks reklaammaterjalide jaoks või mis tahes ärilistel eesmärkidel. Meie fototöötlejad tagavad kõrgekvaliteedilise portreefotode redigeerimise mõõdukate hindadega.

Naha silumine ja toonimine

Hoolitseme modelli naha eest ning muudame selle terve ja siledaks. Vabaneme nähtavatest defektidest, hoolitseme tedretähnide ja akne eest, eemaldame tumedad silmaalused ja kotid ning seame valgusmustri järgi korraliku tooni.

Hammaste valgendamine ja silmade korrigeerimine

Ükskõik kui kõvasti proovite stuudios ettevõtte fotosessiooni ajal õiget hammaste ja silmade värvi jäädvustada, nõuavad need alad sügavat peapildi retušeerimist. Eemaldame hammastelt kollaka varjundi ja teostavad silmade korrektsiooni.

Peamised võtted

See ärilise portreefoto redigeerimise teenus hõlmab inimese näo üldist parandamist ilma loomulikke kumerusi ja vorme rikkumata. Tulemuseks on selgem peapilt, keskendudes mudelile.

Plekkide ja armide eemaldamine

Eemaldame armid ja näo plekid täiustatud peavõtete redigeerimise tööriistade abil. Naha loomulik tekstuur, sünnimärgid jne ei ole kahjustused ning neid me ei eemalda (kui just ei soovita seda).

Tausta hägustamine

Peatõmmiste retušeerimisel muudame ka taustaala. Saame eemaldada segavaid objekte, asendada tausta sobivama variandiga või muuta see uduseks.

Kontrasti ja heleduse reguleerimine

Kontrastsuse ja heleduse korrigeerimine võib muuta teie ettevõtte peavõtted erksamaks või isegi vaigistada toone, et tekitada vaoshoitud tunne. Saatke meile oma peast tehtud fotod, selgitage, milline peaks olema teie ettevõtte piltide mõju ja me muudame need teie vajadustele vastavaks.

Näoomaduste üldine paranemine

Täiustame teie modelli näojooni ilma tema loomulikke jooni moonutamata. Määratleme huulte joone, muudame silmad märgatavamaks, sirgendame nina, rõhutame põsesarnasid, muudame otsaesise väiksemaks jne.

Breketite fotolt eemaldamine

Pakume breketite eemaldamist, et muuta teie modelli naeratus hämmastavaks. Breketite üle värvides kasutame loomulikke hammaste värve ja muudavad need kolmemõõtmeliseks, et vältida ebareaalseid toonide üleminekuid.

Digimeigi tegemine

Saame loomulikult esile tõsta silmi ja huuli ilma toretsevaid värve kasutamata, eemaldada silmaalused, põletikud, kortsud, väsimuse märgid jne. Kõigi äriportreede jaoks peab teil olema kõige neutraalsem meik. Peatõmmiste redigeerimisel väldime agressiivseid värve ja varje.

Prilliklaaside peegelduste eemaldamine

Me teame, kuidas eemaldada prillidelt helki ja peegeldusi ilma silmade ümbrust hägustamata ja silma algseid detaile kaotamata. Äripildid näevad kenad ja professionaalsed välja.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.