Skaneerige oma fotod ja saatke meile fotod taastamiseks taaselustades nende algne seis ning säilitamaks nende iga digitaalselt või uuesti paberfotona. Taastame teie kahjustatud ja vanad fotod, parandame kahjustatud pildiosad, eemaldame kriimud või maskeerime erinevad veest, vanusest või muudest teguritest põhjustatud kahjustused.

Fotode restaureerimiseks tuleb need eelnevalt digitaliseerida. Saame teid selles aidata digitaliseerides fotod, slaidid või negatiivid ise kõrgekvaliteediliselt. Kui teil juba on fotod digitaliseeritud siis saate need meile saata digitaalseks restaureerimiseks.

Veekahjustuste taastamine

Kui teie fotod on vee tõttu rikutud ja näevad nüüd välja inetud siis aitame teil need ellu äratada. Taastamise käigus muutuvad mustvalged fotod või värvi fotod erksaks ja defektid saavad parandatud.

Hallituskahjustuste parandamine

Oleme valmis parandama teie hallituse poolt kahjustatud fotod ja muutma need esialgsetest piltidest veelgi paremad, kui värvid, valge tasakaal, küllastus ja kontrast on paigas. Meie fototöötlejad eemaldavad inetud täpid ja muudavad foto iga detaili kargeks.

Puuduvate osade taastamine ja kokkupanemine

Kui teie piltidel on mõni osa puudu, võite saata oma foto meie poole ja me loome vanad/kahjustatud fotod uuesti, et lõplik pilt näeks välja realistlikult taastatud. Kvaliteetne ja looduslik antiikfotode restaureerimine on garanteeritud.

Mustvalgete fotode värvimine

Oleme valmis teie vanad mustvalged fotod värvidega täitma. Lubame, et tulemused näevad ilusad ja täiesti realistlikud.

Antiikfotode restaureerimine

See fotoparandusteenus tuleks tellida, kui teie antiikfotod on läbi teinud mitmeid negatiivseid muutusi, mille on põhjustanud mitmed loodusnähtused, nagu vesi ja hallitus. Me hoolitseme kõigi kahjustuste eest, tagades, et teie pildid näevad suurepärased välja.

Rebenenud fotode parandamine

Ärarebitud servadega või karmide lõigetega pildid suudavad vaevu “jutustada” konkreetse sündmuse lugu, kuid me saame selle probleemi hõlpsalt lahendada. Isegi kui fotol on palju rebenenud osi, liimime need täiustatud tööriistade abil kokku ja kingime teile kauni perepildi.

Plekkide, kriimustuste ja plekkide eemaldamine

Laigud, kriimud ja muud nähtavad plekid võivad teie vanad fotod täielikult rikkuda. Tellige meie piltide taastamise teenused ja me eemaldame need teie fotodelt, täidame tühjad alad ja teostame üldise värvikorrektsiooni, et anda igale objektile täpne välimus.

Fotode teravustamine

Ilma teravustamiseta jääks fotode taastamine poolikuks. Kui oleme lõpetanud defektide eemaldamise ja puuduvate osade parandamise, jätkame teritamisega. Nii teeme kõik kaadris olevad esemed selgelt piiritletud, samas kui modellide näojooned omandavad kena välimuse.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.