Pakume professionaalset keha retušeerimisteenust, mis pakub keha vormimist ja salenemist, tselluliidi eemaldamist, naha silumist, rindade suurendamist ja palju muud. Garanteerime loomulikud tulemused ja täiusliku keha fotodel kiirelt ja taskukohase hinnaga.

Keha salendamine

Olenemata sellest, mis kehakuju teil on, saame kasutada täiustatud kehatöötlustehnikaid, et muuta keha saledamaks ilma liigse fotoshoppamiseta. Saate märkida, millisele kehaosale peaksime erilist tähelepanu pöörama ja milline vajab vähem keha salenemist.

Dodge and Burn efekt

Dodge and Burn tööriistade abil toomeesile modelli sportliku keha kaunid kumerused. Professionaalse tulemuse tagamiseks seame tasakaalu foto tumedamate ja heledamate osade vahel.

Naha Airbrush‘ing

Naha airbrushing on üks peamisi täiusliku keha fototöötlusteenuseid, mis on kasulik, kui teil on vaja vabaneda armidest ja aknest, muuta nahatooni, tõsta esile teatud piirkondi ilma naha tekstuuri kahjustamata.

Meigi retušeerimine

Digitaalsete meigitööriistade abil saame esile tõsta huuli ja silmi, lisada kauneid kontuure ning muuta nägu täpsete nurkade abil mõõtmeliseks. Võimalik on ka kunstiline jumestusretušeerimine ja aitab fotodel näo salendamisel.

Buduaari fotode retušeerimine

Buduaari fotode retušeerimine ja kehatöötlus muudavad fotod glamuuriks. Neid teenuseid kasutatakse selleks, et kõik nähtavad näo- ja kehaosad näeksid imelised ja stiilsed välja. Töötleme ka nahavärviga ja anname sellele terve välimuse, kui see on liiga kahvatu.

Rõivaste retušeerimine

Fotosessioonil on võimatu riideid ideaalselt siledana hoida ja kõige lihtsam viis kõigi defektidega toime tulla on riiete retušeerimine. Saame kergesti kortsudega hakkama ja anname kangale kena välimuse.

Tausta retušeerimine

Lisaks kehatöötlusele saab tellida ka tausta muutmist. See peaks olema harmooniline seos modelli, tema riiete, foto üldise stiili ja tausta vahel. Saame korrigeerida värve, eemaldada karmid varjud, korraldada heledaid aktsente, et anda teie fotole professionaalne välimus.

Juuste fikseerimine

Hulkuvate juuste eemaldamine Photoshopis on igav töö, seega on alati parem usaldada see professionaalidele. Hoolitseme teie fotode eest, vabanevad lendlevatest karvadest, muudavad soengu täpseks ja elegantseks.

Esemete eemaldamine

Fotode keha redigeerimisel pöörame tähelepanu kõikidele segavatele elementidele ja eemaldame need jälgi jätmata. Need võivad olla rinnahoidja rihmad või päikesepõletuse jäljed, mis rikuvad portreepilti.

Hammaste breketite eemaldamine

Et anda teie fotodele professionaalne välimus, eemaldame fotodelt breketid, säilitades elutruu värvi ja hammaste tekstuuri.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.