Tootefotode töötlus on e-poe piltide redigeerimise protsess, mis hõlmab värvide korrigeerimist, lõikerada, tausta eemaldamist/asetamist, objektide eemaldamist jne. Meie tootefotode redigeerimise põhieesmärk on muuta teie e-poe fotod atraktiivseks klientidele, kes soovivad toodet osta.

Tootefotode töötlus ja puhastamine

Pakume põhilist fotode retušeerimist, värvide parandamist, tindivarjude eemaldamist ja valge tasakaalu fikseerimist, et teie tootepildid tooksid rahalist kasumit. Puhastamine on veel üks samm, mis on vajalik kõigi segavate elementide eemaldamiseks.

Kummitusmannekeeni tehnika

Et anda ostjatele parem ülevaade sellest, kuidas konkreetsed riided neid kandes välja näevad, kasutame erinevaid 3D-efekte. Kõige populaarsem tehnika kannab nime Ghost Mannequin ja me saame seda hõlpsasti teha teie tootepiltidega.

Varjude ja peegelduste lisamine

Varjud mängivad tohutut rolli selles, kuidas ostjad tooteid tajuvad. Tootefotode retušeerimisel püüame säilitada realistliku välimuse ja see hõlmab varjude fikseerimist. Teine oluline kohandus on peegeldused. See on eriti oluline klaaspinnaga esemete puhul.

Elementide ülevärvimine

Kui teil on mitu sarnast toodet, mis erinevad värvi poolest, saate ühest esemest pildistada ja seejärel tellida meie toodete värvimisteenused. Me hoolitseme selle eest, et kõik värvid näeksid erksad välja, kuid ilma “torkava efektita”.

Lõikerada/maskimine

Kui teil on vaja oma toode algsest taustast välja lõigata, saate kasutada meie lõiketee teenuseid. Meie retušeerijad töötavad täpselt, et salvestada kõik toote proportsioonid ja kujundid.

Pööramine ja suuruse muutmine

Pööramine aitab tooteid kuvada erinevate nurkade alt, samas kui suuruse muutmine võimaldab rõhutada teatud esemeid, mis võivad ostjaid huvitada. Inimesed tahavad tõesti saada toote kohta võimalikult palju visuaalset teavet ja me edastame neile need andmed.

Tausta eemaldamine

See on e-kaubanduse pilditöötluse üks olulisemaid etappe. Saame eemaldada neutraalse tausta ja asendada selle puhta valge või isegi läbipaistva taustaga. Muudame algset tausta olenevalt teie nõudmistest ja konkreetse veebipõhise kauplemisplatvormi kehtestatud standarditest.

Ümberkujundamine, vedeldamine ja sümmeetria fikseerimine

Ümberkujundamine võib kuvada toote kohta rohkem üksikasju. Vedeldamise tehnika võimaldab konkreetseid piksleid lükata või tõmmata ilma kvaliteeti kaotamata. Kasutame ka professionaalseid toodete retušeerimistööriistu sümmeetria parandamiseks, et muuta teie tooted suurepäraseks.

Loominguline tootefotode töötlemine

Töötame värvitemperatuuri profiilidega, parandame erksust, et köita teie ostjate tähelepanu, vabaneda mürast, kohandada toote kontuure ja teha õmblusi, et teie e-poe pildid näeksid täiuslikud.

Redigeerime läikivaid ja klaastooteid

Meie retušeerijad kasutavad peegelduste loomulikuks korrigeerimiseks, klaasi ja läikivate esemete puhastamiseks plekkidest, määrdumisest, mustusest ja sõrmejälgedest ainult professionaalseid tehnikaid. Paluge meie juhtidel sellise kvaliteetse toote retušeerimise hind välja selgitada.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.