Pildi tausta muutmine

Saame muuta mis tahes foto, muutes selle tausta loominguliseks või sürrealistlikuks. Lõikame välja foto ja paneme selle realistlikult vajalikule taustale.

Fotode teisendamine visanditeks, maalideks, koomiksiteks

Pakume portreefotode manipuleerimise teenuseid, nimelt fotode teisendamist visandiks, akvarellmaaliks või koomiksilaadseks joonistuseks, et saada kunstiline efekt.

Objekti eemaldamine, asendamine või lisamine

Pakume piiramatuid võimalusi fotol olevate objektidega manipuleerimiseks. Võime asendada objekti uuega või eemaldada selle täielikult ja täita tühja koha. Vajadusel saame lisada ühe või mitu objekti, lisada erinevaid elemente mitmelt fotolt ja isegi muid ressursse.

Inimeste lisamine või eemaldamine

Kui teie fotol pole kedagi olulist, saame selle inimese hõlpsalt mõnelt teiselt pildilt lisada ning värve, valgustust ja varje reguleerida, et tulemus näeks välja täiesti realistlik. Teise võimalusena saame inimesed fotodelt eemaldada, kui võõras inimene kogemata kaadrisse sattus.

Professionaalne stiliseerimine ja tausta muutmine

See pilditöötlusteenus võib muuta teie foto filmistseeniks. Retušeerijad saavad joonistada haruldasi loomi või fantastilisi olendeid, lisada mis tahes objekti/tausta ja teha sürreaalseid digitaalseid jooniseid, et muuta teie piltidest naljakas või loominguline fototöötlus.

Eriefektide lisamine

Professionaalse ja loomuliku topeltsärituse efekti loomine ei ole lihtne, seega võite meie ekspertide poole pöörduda. Liidame 2 erineva žanri fotot 1 harmooniliseks pildikompositsiooniks, mis saab kindlasti palju positiivset tagasisidet.

Pin up-efekt

Pin-up-efekt näeb alati stiilne välja. See võimaldab muuta keskmise buduaarifoto stiilseks plakatiks või isegi ajakirja kaaneks. Esitage oma graafilise kunstiga manipuleerimise tellimus meile ja me anname teie piltidele konkreetse välimuse.

Ilufotode manipuleerimine

See fototöötlusteenus hõlmab ajakirja tasemel naha retušeerimist, keha ümberkujundamist ja vedeldamist, hulkuvate karvade eemaldamist, toonide silumist ja sümmeetria fikseerimist. Pärast ilufotode manipuleerimise lõppu näete täiesti ilusaid ja glamuurseid pilte.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.