Oleme kinnisvarafotosid monteerinud, olles professionaalselt töödeldud fotode kaudu abistanud inimesi hoonete ostmisel, müümisel või rentimisel. Aitame teil kinnisvara retušeerimise abil luua unistuste kodu.

Päevast hämarani

Sõltumata sellest, millal te oma kinnisvarafotosid pildistasite, saame need teha nii, nagu oleks tehtud varahommikul, keskpäeval või hilisõhtul.

Üksuse eemaldamine

Teame, kuidas eemaldada kinnisvarafotolt segavaid esemeid, et anda sellele atraktiivsem välimus. Lihtsalt määratlege, millest soovite, et me vabaneksime, ja saate vähem kui päevaga professionaalse sise- või välisfoto.

Taeva vahetus

Saame asendada pilves, ülevalgustatud või läbi uhutud taevast. Meil on suur kogum taeva- ja pilvekatteid, mis näevad välja realistlikud. Olenemata sellest, millist taevast soovite kinnisvarafotodel saada, viime teie ideed ellu.

Muru retušeerimine

Ostja otsust võib mõjutada mitte ainult hoone ise, vaid ka muruplats selle ees, seega saatke meile oma välisfotod ja me hoolitseme selle eest, et kõik näeks välja nii nagu peab.

Tolmu ja prügi redigeerimine

Selline kinnisvara pilditöötlus nõuab absoluutset tähelepanu kõige pisematele detailidele ja arusaamist, kuidas tühjad kohad täita. Oleme neid pilditöötlusteenuseid pakkunud juba aastaid ja suudame tagada parima võimaliku tulemuse.

Telepildi vahetus

Vähesed inimesed arvavad tõesti, et kaadris olev töötav teler võib sisepiltide välimust rikkuda. Nagu praktika näitab, häirib ostjate tähelepanu ekraanil olev pilt ja nad pööravad vähe tähelepanu sellele, mis on tegelikult oluline. Ärge korrake seda viga ja tellige meilt telepildi asendusteenus.

HDR-kahvel koos siseakna vahetamisega

HDR-i kinnisvarafotode redigeerimine parandab teie kinnisvarafotosid, muudab värvid dünaamiliseks ja heledaks. Redigeerime teie kinnisvarafotosid, andes neile üksikasjaliku, elava ja karge välimuse. Sulandame mitu erineva säritusega kinnisvarapilti üheks fotoks, millel on õige heleduse ja kontrasti tasakaal.

Kaminale tule lisamine

Looge oma kinnisvarafotodel tervitatav õhkkond, lisades kaminale tuld. Saame lisada tuld, mis on särav ja lõõmav või rahulik ja rahustav. Selgitage, millist atmosfääri soovite luua, ja meie hoolitseme selle eest.

Heleduse ja kontrasti reguleerimine

Valed kontrasti ja heleduse seadistused võivad rikkuda isegi kõige keerukama sisekujunduskompositsiooni. Saame selliste küsimustega tegeleda ja anda teie kinnisvarapiltidele tasakaalustatud ilme.

Juhtmete ja esemete eemaldamine

Kinnisvarafotodel olevad nöörid tunduvad väga segavad ja väga sageli märkad neid pärast pildistamist, kui pole võimalust uuesti pildistada. Täiendavate üksuste eemaldamine lisab ruumi ja fotol kuvatakse ainult peamised asjad.

Objektiivi moonutuste eemaldamine

Vabanege lainurkobjektiivi moonutustest ja tehke oma fotod kauniks. Vabaneme kõveratest joontest ja teeme hoonete jooned kiirelt sirgeks.

Akna väljalõike vahetus

See teenus on parim viis muuta vaadet läbi akna ja aknad ise realistlikult ning näha, kuidas konkreetne ruum/hoone välja näeb. Tellige akna väljalõike vahetus ja asendage aknaklaasid või tuhm taust värske uue välimusega, et kinnisvara kiiremini müüa.

Õhust esiletõst

Asukoha näitamiseks tõstke pakk värviga esile. Saame lisada mõõtmeid, et pakkuda kliendile võimalikult palju teavet.

Virtuaalne lavastus

Virtuaalne lavastus võimaldab ostjatel oma mööblit ja seadmeid ruumis hõlpsamini visualiseerida. See on kulutõhus alternatiiv traditsioonilisele lavastusele.

Korruseplaanide üle joonistamine

Enamik ostjaid ignoreeriks ilma korruseplaanita kinnisvarapakkumist. Saatke meile eskiis või plaan ja me muudame sellest kvaliteetsed korruseplaanid kinnisvaramaakleritele, kinnisvarahalduritele ja arendajatele.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.