Usaldusväärse ettevõtena oleme olnud koostööpartnerid pulma- ja portreefotograafidele, kes otsivad kohandatud ja stiliseeritud pulmafotode redigeerimist. Olles saadaval ööpäevaringselt ja pakkudes kiireimat abiellumist fotode redigeerimist, aitavad meie fototöötlejad teha muudatusi mis tahes tasemel, alates praakimisest kuni retušeerimiseni.

Lõikamine ja värviparandus

Saatke meile arvukalt fotosid pulmast ja me valime välja edukaimad kaadrid, täiustame värve ja vabaneme segavatest objektidest. Puhasvalge pruutkleit ja erksad taustatoonid on garanteeritud.

Abielufotode retušeerimine

Alustame põhiliste pulmafotode töötlustega, nimelt eemaldame nahadefektid, parandame tekstuuri, valgendame hambaid ning seejärel jätkame foto sügavamate korrigeerimistega – vältimine ja põletamine, lõhestatud toonimine, aerograafia jne.

HDR-fotode segamine

Ühendame kaks erineva heledustaseme ja temperatuuriga pulma- või portreefotot, et saada veidi parem pruudi pildikvaliteet teie eredatest kohtadest ja varjudest.

Tausta asendamine/eemaldamine

Meie pulmafotode redigeerimise spetsialistid saavad tausta muutes teie abielupiltide meeleolu täielikult muuta. Kas soovite, et me seda lihtsalt täiustaksime või asendaksime selle täiesti uuega, teeme kõik muudatused võimalikult realistlikuks.

Objektide või inimeste eemaldamine/lisamine

Noorpaar paigutamiseks fotokompositsiooni keskmesse eemaldame realistlikult kaadrist segavad objektid või inimesed. Retušeerijad saavad teie soovil teha vastupidise pulmafototöötluse ja täita kompositsiooni täiendavate objektidega.

Komplekssed Photoshopi manipulatsioonid

Meie fototöötlejad on valmis vastu võtma kõik pulmapiltide redigeerimise väljakutsed ja andma teie pruudipiltidele võluva välimuse. Saame paari digitaalselt ümber paigutada mäetippu või ookeani kaldale, ümbritseda neid ereda ilutulestiku või kaunite roosi kroonlehtedega.

Rõivaste töötlemine/kortsude eemaldamine

Redigeerime pruudi kleidi ja peigmehe ülikonna, et tuvastada kõik defektid ja eemaldada need. Pärast pruudifotode töötlemist ei näe te riietel kortse.

Meigi korrigeerimine

Saame värskendada meiki, mis võib pärast mitu tundi kestnud pulmatseremooniat kaotada oma esialgse välimuse. Muudame huulte värvid heledamaks, tõstame silmad esile, kanname põsepuna ja lauvärvi. Aktsepteeritud on erinõuded jumestuse redigeerimisel.

Hulkuvate juuste eemaldamine

Eemaldame portreedelt lendlevad karvad ja silume ilma liigse töötluseta. Ainult loomulik portree ja pulmafotograafia monteerimine.

Nahatooni fikseerimine

Unustage ebaõigest valgustusest tingitud naha punetus või kollasus. Saatke meile oma pruudipildid ja me hoolitseme selle eest, et modellide nahk oleks ilus ja terve.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?
Click or drag a file to this area to upload.