See võib olla üllatav kuulda, kuid teie raamatu sisekujundus on raamatu kujundamise protsessi üks olulisemaid samme. Kuigi silmatorkav kaas tõmbab lugejaid ligi, võivad sisemised lehed muuta või katkestada kogu lugemiskogemuse. Kui raamatu siseküljed on hästi kujundatud, ei pane lugeja seda tähelegi. Teisest küljest, kui raamatu sisekujundus on halvasti kujundatud, märkab lugeja seda sest see on häiriv ning tõenäoliselt toob kaasa raamatu hüljamise. Pakume kohandatud raamatute sisekujundusteenuseid, et tagada teie lugejale kõige nauditavam kogemus, hoides alati teie raamatu sisu ja sihtrühmal silma peal.

Meie raamatute kujundusteenused

Kõik meie disainerid on spetsialiseerunud raamatukaante ja siselehtede kujundamisele olenemata sellest, kas vajate trüki- või digitaalvormingut, teevad meie disainerid teiega tihedat koostööd, et pakkuda teie täpsele alusele kohandatud paigutust. vajadustele.

Meie raamatu küljendajad pakuvad:

 • Kohandatud tipptasemel raamatulehtede kujundus
 • Teie konkreetsele vaatajaskonnale kohandatud paigutus
 • Professionaalne ja ühtlane kirjatüüp
 • Koostöö- ja tõrgeteta töökogemus

Meie meeskond töötab teiega kogu protsessi vältel, et pakkuda täielikult kohandatud raamatu sisekujundust, pöörates suurt tähelepanu igale detailile, mis on vajalik teie raamatu ellu äratamiseks. Me ei kasuta kunagi eelvalitud malle ning meie disainerid on spetsialiseerunud raamatukaante ja siselehtede kujundamisele, nii et võite usaldada, et teie raamat on heades kätes.

Meie raamatu kujundamisprotsess

Teie raamatu siselehtede esialgne kujundus

Selle protsessi esimese etapi jooksul loob teie raamatu sisekujundaja kohandatud lehekujundused, mis on kohandatud teie individuaalsetele eelistustele ja projekti vajadustele. Selles etapis saate oma kujundajalt lehekujunduse näidised, milles on selgelt määratletud tüpograafia, lehe voog, veerised ja muud teie raamatus sisalduvad visuaalsed komponendid. Saate ka läbimõeldult kureeritud näidiseid kõrvalekalletelt lehtedelt, mis võivad sisaldada teie lisatud piltide näidiseid, pealdisi, tabeleid või tsitaate, mis vajavad täiendavat kujunduslikku puudutust.

Nende hulka kuuluvad sellised lehed ja elemendid nagu:

 • Tiitelleht
 • Autoriõiguse leht
 • Sisukord
 • Pühendumine
 • Tänuavaldused
 • Pildid, mida soovite lisada
 • Tõmmake tsitaate, tabeleid, väljavõtteid

Ülevaatusprotsess

Kui olete need näidislehed kätte saanud, tuleb need välja printida ning vaadata üle põhiteksti, tüpograafia, erinevate pealkirjade ja alampealkirjade, peatükkide lehtede, aga ka unikaalsete teksti- ja visuaalsete elementide jaoks soovitatud fondid ja tekstisuurused, mis võivad olla teie raamatus.

Lõplik raamatu kujundus

Pärast kogu teie tagasiside kaasamist, vajalike muudatuste tegemist ja lõpliku heakskiidu saamist on see lehe kujundus teie raamatu ülejäänud siselehtede üldise esteetika kavandiks. See võimaldab meil sujuvalt liikuda järgmise etapi juurde, milleks on teie raamatu küljendamine.

Kui soovite just seda, et teie raamatu kaaned ja sisu oleksid ligitõmbavad ja korrektselt küljendatud siis saame meie teid selles aida. Oleme teiega alates käsikirjast kuni trükisooja raamatuni. Võtke meiega ühendust ning teie soovid saavad meiega koos tehtud. Saada meile oma soovikirjeldus ning asume teele!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?