Pärast kuid või isegi aastaid kestnud sisu strateegiat, kirjutamist, ümberkirjutamist ja redigeerimist soovite nüüd tagada, et teie sõnad on täiuslikult vormindatud, et pakkuda publikule parimat võimalikku lugemiskogemust. See tähendab, et tuleb leida raamatuladuja, mis pöörab laitmatult tähelepanu detailidele – kuni iga reavahetuse, sidekriipsu ja peatüki pealkirjani. Pakume professionaalseid raamatute kujundamise ja küljendamise teenuseid, mis seavad esikohale ka kõige väiksemad detailid. Kõik see võib oluliselt mõjutada teie raamatu üldist välimust, loetavust ja professionaalset muljet.

Meie küljendatud raamatud

Oleme oma küljendatud raamatute üle ülimalt uhked. Üle 10 aasta raamatukujundajatena teame, et teie raamatu sisekujundus, sealhulgas selle trükkimine ja vormindamine, on sama oluline kui raamatu kaanekujundus. Kuigi kaas tõmbab lugejaid ligi, võivad teie sisulehed teha või rikkuda nende otsuse lugemist jätkata. See kehtib eriti raamatute puhul, mis on täis palju pilte, diagramme, tabeleid ja muid jooniseid.

Võtke meiega ühendust, kui:

 • Soovite luua ja küljendada põhilisi diagramme, tabeleid, jooniseid
 • Personaliseeritud klienditeenindust
 • Vastutulelikku ja pühendunud meeskond
 • Kõrgetasemelist ja professionaalset lugejakogemust

Meie disainerid kontrollivad lehekülgede kaupa ja ridade kaupa teie sisu voogu kvaliteeti, pakkudes teie lugejatele optimaalset lugemiskogemust.

Professionaalne raamatute küljendamine on meie teema

Me ei ole lihtsalt disainerid, me oleme professionaalsed raamatukujundajad. Mis tähendab, et mõistame kogu raamatu küljendusprotsessi – alates suurtest piltidest kuni viimse detailini välja. See hõlmab kõike alates raamatukaante kujundamisest kuni siselehtede kujundamiseni kuni abistamiseni tootmise ja avaldamise etapis. Pakume nii e-raamatute kui ka trükitud raamatute vormindamisteenuseid, nii et olenemata sellest, mida te otsite, on meil asjatundlikkus selle tegemiseks.

Hästi määratletud ja hõlpsasti jälgitav protsess

Kogu meie raamatukujundusprotsess on lihtne ja hõlpsasti jälgitav. Kui teie siselehtede joonised on heaks kiidetud, vormistab teie raamatuladuja teie käsikirja lehekülgede kaupa hoolikalt. Tähelepanu pöörates detailidele, tagab teie trükiladuja, et teie raamat on vigadeta ja sujub sujuvalt. Nagu alati, hõlmab see protsess ka regulaarseid olekukõnesid ja spetsiaalset sideliini teie disainerile ja projektijuhile.

Meie ladumisprotsess hõlmab järgmist:

 • Tavalised puhastustööd
 • Põhitabelite, tabelite, jooniste koostamine
 • Kõigi piltide, graafikute, diagrammide, jooniste paigutus
 • Ebakõlade märgistamine
 • PDF-lehtede tõendite esitamine teie arvustuse jaoks
 • Mitu redigeerimisringi

Lõpptoode on vigadeta PDF, mis on valmis igale printerile või nõudmisel printimise partnerile.

Erakordne klienditeenindus ja suhtlus

Oleme pühendunud professionaalid, kes on uhked oma professionaalsuse, klienditeeninduse ja kvaliteetse disainitöö üle. Meil on lihtne suhelda, oleme aktiivsed ja pakume igale oma kliendile isikupärastatud ja nauditavat kogemust parimate võimalike tulemuste saavutamiseks.

Kirjastamis- ja toimetamisabi

Kas vajate abi peale raamatukujunduse või raamatute küljendamise teenuste?

Samuti saame aidata järgmistel juhtudel:

 • ISBN-i numbri taotlemine
 • Trükikodadega suhtlus, et tehtu ka trükitud saaks
 • Kopeerimine ja korrektuur
 • Kirjastamine – nii trüki- kui ka e-raamatute jaoks

Kui soovite just seda, et teie raamatu kaaned ja sisu oleksid ligitõmbavad ja korrektselt küljendatud siis saame meie teid selles aidata. Oleme teiega alates käsikirjast kuni trükisooja raamatuni. Võtke meiega ühendust ning teie soovid saavad meiega koos tehtud. Saada meile oma soovikirjeldus ning asume teele!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?