Teie raamatu kaas on võimas müügitööriist, mis meelitab ligi lugejaid ja suurendab müüki. Kuid selleks, et olla edukas, peab teie raamatu kaanekujundus vastama mitmele põhieesmärgile. See peaks sobima teie raamatu žanriga, edastama teie loo teema ja sõnumi ning köitma teie sihtrühma tähelepanu. Pakume tipptasemel raamatute küljendamise ja kaanekujunduse teenuseid, mis suurendavad müüki, tõstes teie raamatu esteetikat ning pakkudes sellele usaldusväärsust ja professionaalset välimust, mida see väärib. Seda kõike, jäädes truuks oma žanrile, loole ja visioonile.

Meie professionaalsed raamatukaante kujundamise teenused

Üle 10 aasta raamatukaante kujundamisega tegelenud ettevõttena mõistame, kui tähtis on välja töötada köitev kujundus, mis mitte ainult ei meelita publikut vaid suurendab ka müüki. Meie meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et tagada teie visiooni elluviimine viisil, mis paistaks riiulitel silma, sobiks teie žanri esteetikaga ja motiveeriks lugejaid teie raamatut ostma.

Teeme koostööd ka kõigi suuremate trükikodade ja digitaalpartneritega, et tagada teie failide edastamine nende standardite kohaselt ja ilma üllatusteta avaldamisprotsessi ajal.

Teenindame autoreid, kes otsivad:

 • Tipptasemel kohandatud raamatukaanekujundust
 • Kaant, mis tõmbab tähelepanu ja lööb müüki
 • Koostöökogemust
 • Trükkimis- ja avaldamisprotsessi kohta käivaid oskusi ja kogemusi

Raamatukaanekujundus on meie teema

Oleme raamatukujunduse eksperdid – mitte ainult graafilised disainerid, kes teavad, kuidas raamatut kujundada. Me mõistame, mis turul töötab ja teame, kuidas muuta teie raamat teistest silmapaistvaks viisil, mis peegeldab teie enda ainulaadset stiili, mille tulemuseks on tähelepanu köitev kaanel, mida saate uhkusega esitleda.

Selgelt määratletud protsess muudab töötamise lihtsaks

Projekti alguses kuulame ära, millised soovid teil on ning asume töödega tegelema ning oleme pidevas suhtluses projekti lõpuni. Edastame teile jooksvalt ka meiepoolseid visioone võimalikust tulemusest ning arutades teiega läbi, kas oleme õigel teel teie soovide täitmisel.

Kui meil on ligikaudne käsikiri ja põhiteave kujunduse kohta, saame alustada raamatukaante kujundamise protsessi.

See protsess hõlmab järgmist:

 • 3+ kohandatud kaanekontseptsiooni teie arvustuse jaoks
 • Teie tagasiside põhjal mitu muudatuste ringi
 • Regulaarset infovahetust
 • Lõplikku kõrge eraldusvõimega graafikat

Erakordne klienditeenindus ja suhtlus

Oleme pühendunud professionaalid, kes on uhked oma professionaalsuse, klienditeeninduse ja kvaliteetse disainitöö üle. Meil on lihtne suhelda, oleme aktiivsed ja pakume igale oma kliendile isikupärastatud ja nauditavat kogemust parimate võimalike tulemuste saavutamiseks.

Trükkimine, kirjastamine ja toimetusabi

Kas otsite abi peale raamatu küljendamist ja kaanekujunduse protsessi?

Pakume ka järgmisi teenuseid:

 • ISBN-i numbri taotlemine
 • Trükikodadega suhtlus, et tehtu ka trükitud saaks
 • Kopeerimine ja korrektuur
 • Kirjastamine – nii trüki- kui ka e-raamatute jaoks

Kui soovite just seda, et teie raamatu kaaned ja sisu oleksid ligitõmbavad ja korrektselt küljendatud siis saame meie teid selles aida. Oleme teiega alates käsikirjast kuni trükisooja raamatuni. Võtke meiega ühendust ning teie soovid saavad meiega koos tehtud. Saada meile oma soovikirjeldus ning asume teele!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mis teenust soovite?